Прочитай ці книжки, бо Netflix знімає серіали за ними!

Стрімінгова компанія Netflix щороку набирає все більше обертів у виробництві контенту. Ця компанія відома передусім телесеріалами різноманітних жанрів та форматів. Компанія просуває багато оригінальних ідей, однак чимало проєктів базуються на першоджерелах. А всі ми знаємо, що немає кращої основи за книжку!

Пропонуємо вам список найцікавіших книжок, за якими 2020 року Netflix знімає серіали.

Проєкти, що вже продовжуються

“To All the Boys: P.S. I Still Love You” («Усім хлопцям: П.С. Я ще кохаю тебе») – це продовження “To All the Boys I’ve Loved Before” («Усім хлопцям, яких я кохала раніше»). Базується на трилогії авторки Дженні Хан про дівчину, листи якої до колишніх коханих несподівано дійшли до адресатів. Серія книг стала бестселером, а екранізація першого сезону у вигляді серіалу отримала купу позитивних відгуків. Реліз – 12 лютого.

Netflix знімає серіали
Фото: @dreamcraftlove

Другий сезон отримає “The Umbrella Academy” («Академія Амбрелла») – міське фентезі про підлітків із суперсилами, що базується на однойменній серії коміксів за авторством Джерарда Вея. Так-так, того самого соліста My Chemical Romance! Реліз – неанонсовано.

Netflix знімає серіали
Фото: @andy_grizz

Дещо з уже відомого

Якщо ви шукаєте класики, то ще на початку року Netflix запропонував чергову адаптацію «Дракули» Брема Стокера. Мінісеріал сумісного виробництва з BBC пропонує нову варіацію відомого готичного роману. Саме час згадати, наскільки моторошним був Дракула та порівняти, чи зумів Клаес Банґ втілити цей образ. Реліз – 4 січня.

Netflix знімає серіали
Фото: @cedericx

Інша знайома багатьом книжкова серія – всесвіт «Гриша» авторки Лі Бардуґо, теж буде адаптована. Базуватиметься вона на книжках «Тінь та кістка» і «Шістка воронів». Лі створила казковий світ, поєднавши естетику Російської імперії та стімпанк, магію і політику. Книжки серії – давні бестселери New York Times, то ж з нетерпінням чекаємо. Реліз – осінь 2020.

Фото: @daanstevens

А тепер кілька новинок

Cursed («Проклята») – фентезійний роман 2019 року автора Томаса Віллера. Він розповідає історію молодої чаклунки Німуе, її зустріч з молодим Артуром та пошуки Мерліна. Поки чекаємо на серіал з Кетрін Легфорд у головній ролі, можна насолодитися свіжим романом з ілюстраціями відомого художника Френка Міллера. Реліз – неаносовано.

Фото: @nikkotations

«Unorthodox» («Неортодоксальна»), Дебора Фелдман. Мемуари авторки про суворе й обмежене життя в общині ортодоксальних євреїв-хасидів у Нью-Йорку. Вона виросла у жорстких обмеженнях, вийшла заміж за домовленістю у сімнадцять та народила у дев’ятнадцять. Дебора у якийсь момент вирішує вирватися із суспільства, що пригнічує її, й переїжджає до Берліна, де нарешті може жити вільно та розповісти свою історію. Реліз – 26 березня.

Фото: @tannermardis

Хочемо звернути увагу, що крім «Дракули» та серії Лі Бардуґо перелічені вище книжки не мають українських видань! Тож саме час звернути увагу на перспективні бестселери, ось й інфопривід є – Netflix знімає серіали за ними!

Читайте також: Ці екранізації книжок отримали Оскар, а ви ще не прочитали їх.

Джерело: https://www.insider.com/book-adaptation-shows-movies-netflix-in-2020

Дата звернення: 26.02.2020

Переклала та зреферувала: Марія Кудрей

Поширте у соціальних мережах:

1 коментар до “Прочитай ці книжки, бо Netflix знімає серіали за ними!

  1. Сповіщення: Книжковий ярмаок у Брюсселі. Що нового?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *