Нова книга розкриває кліше мінімалістичного графічного дизайну і пояснює, чому менше – більше

дизайну

Якщо ви любитель мінімалістичного дизайну і працюєте над проектами, де менше – більше, то рекомендуємо Вам «MIN». Простота в графічному дизайні книжки — візуальна культура Стюарта Толлі, креативного директора та засновника Брайтонського креативного агентства Transmission.

Опублікована Thames & Hudson, книга на 288 сторінках — це перший ретельний погляд на відродження простоти в графічному дизайні. Демонструє близько 160 видатних дизайнерів–мінімалістів, що працюють у широкому спектрі форматів та засобів масової інформації — від незалежних журналів, обкладинки альбомів, книг, упаковок та брендинг.

У книжці вміщено найкращі міжнародні приклади останніх трьох років. Серед них роботи: «Made Thought», «Stockholm Design Lab», «Gentlewoman», «Wang Zhi–Hong» та «Raster Noton». До кожного прикладу додано коментарі щодо дизайну та виробничих процесів.

Книжка містить три розділи: «Скорочення», «Виробництво», «Геометрія». Кожна сторінка — ексклюзивне поглиблене інтерв’ю з журналом «Cereal Magazine», «BVD» та «Erased Tapes Records».

Автор зазначає, що своєю книжкою мав на меті розвіяти частину кліше, що оточує мінімалізм, і наголосити, що спрощений підхід до графічного дизайну аж ніяк не простий варіант. Може зайняти роки, щоб освоїти безперервне вдосконалення. і стриманість .

Звичайно, мінімалістичний графічний дизайн отримує слабке застосування у ці дні. З цього приводу Стюарт сказав: “Я думаю, що головне порушення мінімалізму — коли він успішний і всім здається, що це дуже легко. Люди думають це легко, а він був створений з невеликими зусиллями. Існує величезна різниця.

Для мене привабливість мінімального графічного дизайну розвивалася з часом. На мою думку, в нашому повсякденному житті щораз більше шуму — від інтернет–реклами та соціальних медіа, саме тому простіший, розмитий спосіб життя дійсно перегукується зі мною. Обдумування цього перетворилося на мою роботу над графічним дизайном, і мені подобається, що тут нікуди подітися мінімалізму. Це як бути розумним та експериментальним з найважливішими інгредієнтами композиції, типовим до найважливішої концепції “.

Якщо ви любите мінімалізм, або хочете дізнатись більше, тоді захопіть примірник «MIN» у найближчій книгарні.

Джерело: https://www.creativeboom.com/features/new-book-dispels-the-cliches-of-minimalist-graphic-design-and-explains-why-less-is-more/
Опубліковано: 3 травня 2020
Переклала та зреферувала: Ася Геть

Поширте у соціальних мережах:

1 коментар до “Нова книга розкриває кліше мінімалістичного графічного дизайну і пояснює, чому менше – більше

  1. Сповіщення: 24 найкращі дитячі книги для майбутніх дизайнерів та творців

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *