Агентство Джанни Морісіми ілюструє книжки для дітей та підлітків

Джанна Морісіма оголосила про відкриття свого корпоративного бренду Janna Co. Він функціонуватиме як літературне та ілюстративне агентство. Компанія спеціалізується на дитячих графічних романах та візуальному контенті.

У своїй заяві Морісіма розповідає: «Компанія – кульмінація багатьох років видання дитячих книжок та графічних романів, підприємництва та креативного управління бізнесом. Моє серце говорить, що зараз саме час для того, аби зібрати розрізнені частини моєї кар’єри на підтримку авторів, художників та галузі, яку я люблю».

Джанна Морісіма була редакторкою Scholastic у 2002–2006 роках і допомагала своєму творчому керівникові Девіду Сейлору, була співавторкою Graphix разом із Сейлором, редакторкою Шейли Кінан, допомогла залучити авторів Райну Тельгемеєр та Джеффа Сміта до інавгураційного списку.

Вона працювала з різними видавцями, серед яких Marvel, Oni, Image та Dark Horse, допомагала запускати книги Франсуази Моулі.

«Ми спостерігаємо все більше і більше історій, розказаних у форматі коміксів, і водночас комікси легко перетинають межі різних розважальних медіа. Такий контент впливає на публікацію, анімацію, ігри та технології. Найголовніше – ми бачимо величезний ентузіазм прихильників візуалу у зростанні тенденції коміксів та фестивалів, спрямованих на будь-яку аудиторію».

У медіа-повідомленнях агентство Джанни Морісіми говорить: «Якщо враховувати те, наскільки індустрія графічних романів зросла за останнє десятиліття, вона має потенціал збільшитись на стільки ж, а може й більше за наступні десять років».

Утвердження Janna Co. на ринку може посприяти міжнародним продажам графічного контенту.

Про новий погляд на видавництво коміксів читайте у нашому матеріалі.

Джерело: https://publishingperspectives.com/2020/01/industry-notes-new-agency-specializes-in-childrens-and-ya-graphic-content/

Дата звернення: 04.05.2020

Переклала і зреферувала Вероніка Красуляк

Поширте у соціальних мережах:

1 коментар до “Агентство Джанни Морісіми ілюструє книжки для дітей та підлітків

  1. Сповіщення: Dark Horse Entertainment та їх вигідне партнерство

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *