Прочитай це, якщо наважишся: 3 кращі романи-жахи для підлітків

Якщо Стівен Кінг більше не здається Вам моторошним – варто почитати хоррори для підлітків. У жанрі янг-едалт існує велика кількість письменників-експериментаторів, котрі створюють настільки жахаючі історії, що класичним триллерам з ними ніяк не зрівнятись. Пропонуємо ознайомитись з трьома новинками жанру жахи у янг-едалт. Читайте на свій страх і ризик.

жахи, хлопчик в ліжку з книгою

1.Мікол Остов – Аміті

Коли сім’я Коннора переїздить в Аміті – його ночі стають повними кошмарів про демонів, вбивства та помсти. Мине десять років і вже зовсім інша сім’я – дівчинки Гвен, переїжджає до Аміті для того, щоб почати нове життя. Їх також переслідують жахи, непривабливі видіння, тривожні голоси та сумніви у здоровому стані власного глузду. Тому що Аміті – це не просто будинок. Це жива істота, що маніпулює людьми, задля своєї мети. І тепер Гвен і Коннор – ляльки в її руках.

жахи, кривавий будинок

2.Майк Верано – Щоденник полювання

 Пейдж та її сім’я переїжджають в заселений мухами, павуками та іншими шкідниками, старий будинок. Спочатку все йде добре, але незабаром починають відбуватися страшні речі: незрозумілі слова, що з’являються на стінах,  маленький брат Пейдж бродить по будинку вночі. Все стає зрозумілим, коли дівчина дізнається про зловісний культ, який проводив експериментальні обряди в будинку майже сто років тому.

жахи, містика

3.Діа Ріверс – Кривавий оксамит

Головна героїня страждає від галюцинацій та проводить дні у кабінеті головного лікаря у госпіталі. Її життя наповнене таблетками та шприцами. Ханні набридло  бути білою вороною, дивачкою, «міською відьмою». Тому вона втікає шукати новий дім. Вона намагається знайти собі безпечне місце у цьому світі, але  натрапляє на таємниці, які можуть залякати будь-яку нормальну душу. Що може статися коли божевільна дівчинка потрапить до божевільного міста?

Тут ти зможеш дізнатися більше про новинки підліткової літератури. А якщо ти впевнений, що підліткова література точно не для тебе, то зазирни сюди, а ми вже спробуємо тебе переконати.

Джерело: Vicky Lindem. Horror Books Recommended by Stephen King. Bookbub.com Опубліковано: 27 вересня 2018 р.
Зреферувала Тетяна Нагайко.

Поширте у соціальних мережах:

1 коментар до “Прочитай це, якщо наважишся: 3 кращі романи-жахи для підлітків

  1. Сповіщення: «Вони помруть опівночі»: роман Адама Сільвери

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *