Sainsbury’s продає ексклюзивну історію Свинки Пеппи

Інтерактивна книга з назвою «Peppa Pig»  є головним проектом Sainsbury’s Children’s Book Awards в партнерстві з «BookTrust».

Книга була представлена в серпні 2017 р. Вартість примірника 3.99€. Продаж розпочався  21 серпня виключно в мережі в магазинів «Sainsbury’s» у Великій Британії.   Прес-секретар компанії «BookTrust» підтвердила, що отримані гроші підуть на благодійність. Як сказав  «The Bookseller», вони працюють з компанією, тому що їм подобається, коли діти читають. А Премія “Sainsbury’s Book Award”  чудовий спосіб залучити сім’ї до читання.

Дитяча книжкова премія (The Sainsbury’s Children’s Book Awards) разом з появою «Peppa Pig» в мережі магазинів Sainsbury’s , спрямована залучити батьків до активного читання своїм дітям та пропаганди дитячої літератури. Свинка Пеппа – улюблений персонаж малечі, тому компанія впевнена, що саме ця нова книга про пригоди цієї героїні зможе надихнути  та змусити читати багато сімей.

Реббека Харві (директор з глобального маркетингу компанії «Entertainment One Family») була у захваті  робою з новим партнером.

Джерело: Heloise Wood. Sainsbury’s to sell exclusive Peppa Pig story. Thebookseller.com
Опубліковано: 25 липня 2017 р.
Зреферувала Дарія Попова

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *