Тенденції видавничої галузі, які повинен знати автор у 2020 році

Опитування серед видавців, пересічних  громадян, людей різних професій дали змогу скласти докупи усі пазли й якнайчіткіше відтворити картинку, яка чекає на книговидання 2020 року. Які тенденції видавничої галузі стануть ключовими?

Аудіокнижки продовжуватимуть набувати популярності

Майже всі, кого ви зустрічаєте, сьогодні ведуть мову про такий формат книжок чи то подкасти чи аудіокниги. Люди все більше цінують зручність, практичність та економію часу.

Більше уваги для маркетингу

Ще минулого року статистика засвідчила, що автори почали майже власноруч займатися маркетинговим аспектом видання. Тенденції видавничої галузі вимагають від авторів пошуку нових різноманітних способів заінтригувати споживача.

Колаборації

Минулого року поодинокі автори заробили менше, аніж ті, які погодилися на співпрацю зі своїми колегами. Поєднання кількох світів має стати приємною несподіванкою для читача й матеріальною вигодою для авторів.

Оголошення як обов’язок

Безкоштовне просування стає дедалі менш ефективним і автори від цього не в захваті. «Реклама більше не буде чимось, що ти міг би зробити або навіть повинен робити – це стане тим, що ти повинен зробити, принаймні, якщо ти хочеш продовжувати свою письменницьку кар’єру», – зауважує Марк Давсон, письменник.

Ринок електронних книжок розвиватиметься й надалі

Оскільки все більше молодих читачів долучаються до книжок, очевидно, що продажі електронних книг будуть тільки зростати. Майже всі молоді люди щодня користуються цифровим пристроєм, тому перехід до електронних книг стане дедалі легкшим і швидким, ніж той, який роблять старі читачі, які виросли на друкованих виданнях.

Електронні книжки - тенденції видавничої галузі

Також можна простежити тенденції щодо зростання популярності електронного листування, а також збільшення загрозливої ролі аферистів та шахраїв.

Непроголошеною тенденцією 2020 року став карантин через коронавірус. Але навіть з цієї ситуації видавці можуть знайти вихід.

Джерело: https://www.writtenwordmedia.com/the-top-ten-2020-publishing-industry-trends-every-author-needs-to-know/

Дата звернення: 19. 02. 20

Переклала та зреферувала Анастасія Кузнецова

Фото: https://pixabay.com/ru/

Поширте у соціальних мережах:

1 коментар до “Тенденції видавничої галузі, які повинен знати автор у 2020 році

  1. Сповіщення: BookWalker представляє E-Manga Simulpub. Цифровий випуск

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *