«Тіло праці» (A Body Of Work) — історія про віру в себе та силу наполегливості


«Тіло праці» — мемуар Девіда Голберга. У 2011 році 29-річний танцівник Американського театру балету став всесвітньо відомим, коли оголосив, що приєднується до Великого театру опери й балету в Москві, одного з найпрестижніших колективів світу.

Перший американець, який приєднався до російського театру як головний танцівник, почав жити і творити на два міста: Москву та Нью-Йорк. Його життя стало напруженим, часто вихідні дні Девід проводив у перельотах між країнами. 2015 року танцівник змушений був покинути сцену через проблеми з ногами. Після двох проблемних операцій, спустошений і розчарований Голберг думав, що він ніколи не повернеться на сцену.

У новому мемуарі «Тіло праці» Девід задокументував свій шлях до вершини балетного світу і підйом до нього після важкої травми. Пізнавати балет він почав ще у 13 років, незважаючи на знущання однолітків. На момент переломної події у кар’єрі Голберг мав гастролювати по всьому світу. Шлях до одужання зайняв два з половиною роки, включаючи 10 місяців відновлення з реабілітаційною командою австралійського балету. У сценах, які емоційно сильні та зворушливі, танцівник переказує хворобливий процес повернення до справи свого життя.

Девід пише так само майстерно, як і танцює. Він повернувся в Американський театр балету у чудовій формі і тепер чітко та зрозуміло розповідає про техніку свого ремесла. Читачі насолоджуватимуться цією натхненною книгою. Може, Голбергу варто задуматися про кар’єру письменника?

Книжок багато не буває. Обирайте собі нові історії та читайте із задоволенням. Ось наші поради:

Джерело: Julie Hale. Behind the barre. bookpage.com

Опубліковано: листопад 2017 року

Переклав та зреферував Микита Лавріненко 

Поширте у соціальних мережах:

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

1 коментар до “«Тіло праці» (A Body Of Work) — історія про віру в себе та силу наполегливості

  1. Сповіщення: «Вони помруть опівночі»: роман Адама Сільвери

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *