Українська платформа для самвидавців

Український Авторський Портал

Український Авторський Портал започаткувала у 2014 році Українська Асоціація Маркетингу. Сайт створено для українських письменників, читачів, викладачів, творчих особистостей та їхніх шанувальників.

Тут автори публікують свої твори, визначають ціну і продають. Вони поширюють посилання на електронні книги в соцмережі, у своїх блогах, електронною поштою тощо, та отримують дохід від продажів.

Ідеологи Порталу сподіваються, що цей ресурс допоможе авторам стверджувати свою творчу ідентичність та отримувати достойну винагороду. Боротьба з піратським контентом є важливим завданням у контексті євроінтеграційного курсу України, загальнонаціональних завдань модернізації нашого суспільства!

Український Авторський Портал про свою діяльність:

«Український Авторський Портал започаткований Українською Асоціацією Маркетингу, громадською організацією, яка спрямовує свої зусилля, зокрема, на захист інтелектуальної власності й авторських прав в Україні, зростання рівня соціальної відповідальності та гуманізації економічних відносин.

Ми хочемо допомогти зустрітися авторам рідкісних спеціалізованих книг, що виходять невеликим накладом, з їхніми потенційними читачами в різних куточках України та світу. Водночас, ми пишатимемося появою на Порталі відомих книг та нових творів визнаних майстрів.

Найбільш бажаним для нас результатом є зростання популярності наших авторів і суттєве розширення кола зацікавлених читачів.

Мета творчої роботи автора — це спілкування з аудиторією. Організація комунікацій — наша професія, те, що ми вміємо робити найкраще. І ми спрямовуємо наше вміння і нашу майстерність на допомогу автору. Ми створили платформу для такого спілкування автора з читачем — Український Авторський Портал. Ми допомагаємо авторам видавати книги в електронній та паперовій формі, проводимо літературні форуми та конференції, презентації нових книг, конкурси та нагородження кращих авторів. Також організовуємо рекламні кампанії для книг та допомагаємо авторам і видавництвам розвивати книжковий ринок України.

Ми включилися у реалізацію «Стратегії України 2020», в якій, зокрема, зазначено: «Популяризація України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі». Тому наше бачення Українського Авторського Порталу не має жодних територіальних, географічних чи національних обмежень. Український контент — це все те, що пишуть в Україні, про Україну, для України, те, що пишуть патріоти та друзі України, де б вони не знаходилися. Це — все те, що робить Україну сильнішою і кращою!»

Автор: Марина Безсмертна

Читайте також: П’ять трендів самвидаву 2019

Поширте у соціальних мережах:

1 коментар до “Українська платформа для самвидавців

  1. Сповіщення: Польське дослідження: вплив піратських книг на законні продажі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *