Women’s Prize for Fiction стає благодійною організацією

Women's Prize for Fiction
Women's Prize For Fiction

Women’s Prize Trust — нова назва премії. Існувати вона буде за допомогою благодійних внесків. Для цього премія почне залучати простих людей, які готові робити внесок у 1000 або 5000 фунтів стерлінгів щорічно.

Women’s Prize for Fiction присуджується щорічно з 1996 року. Це новий крок на шляху реалізації жінок. Учасниками премії можуть бути жінки будь-якої національності, віку, країни проживання або походження та орієнтації. Однак твір повинен бути написаний англійською мовою. Переможниця отримує 30000 фунтів стерлінгів та бронзову скульптуру. Комітет, який обирає авторку року складається з «п’яти видатних жінок».

Ця премія є однією з найвідоміших нагород у світі. Один з представників заявив, що призовий фонд — 30000 фунтів стерлінгів буде залежати від статусу благодійності. «Премія завжди прагнула завоювати ширший спектр жіночих голосів з усього світу і надихнути читачів. Як благодійна організація, ми сподіваємося зробити ще більше, щоб підтримати авторок».

Джоанна Пріор (Joanna Prior) прокоментувала: «Ми раді, що ми досягли нового етапу в житті жіночої премії. Після 24 років існування важливо створити стійку і різноманітну модель фінансування премії, яка дає змогу людям підтримувати нагороду разом з нашими корпоративними спонсорами, а також трестами та фондами».

Джерело: Heloise Wood. Women’s Prize for Fiction becomes charity. The Bookseller.

Опубліковано: 15 лютого 2019 р.
Зреферувала Юлія Жиліна.

Читайте далі: Видавці про писудження Букерівської премії двом письменницям

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *