8 видавництв юридичної літератури: їх спеціалізація та особливості

видавництва юридичної літератури
  1. Bloomsbury Professional

Bloomsbury Professional — видавництво, яке спеціалізується на випуску податкової та юридичної літератури. Офіси видавництва розташовані в Англії, Ірландії та Шотландії. Серед видань — книги, журнали, інформаційні бюлетені тощо.

2. Cambridge University Press

Cambridge University Press — світовий лідер у виданні юридичної академічної та довідкової літератури. Видавництво створене на базі Кембриджського університету в Англії. За 425 років існування видано понад 4580 юридичних видань.

Cambridge University Press - видавництва юридичної літератури

3. EU Law and Publications

EU Law and Publications — офіційне видавництво Європейського Союзу. Офіційні документи можна переглянути на сайті видавництва та придбати в книжковій крамниці EU Bookshop. До того ж на сайті є посилання на такі інтернет-ресурси, як EUR-Lex, багатомовний тезаурус EuroVoc та онлайн-каталог EU Whoiswho.

4. Hart Publishing

Hart Publishing — приватне видавництво, засноване в Оксфорді. Серед видавничого репертуару — юридичні журнали, підручники, наукові монографії. Проте Hart Publishing втратило свою незалежність після поглинання Bloomsbury Publishing 2013 року.

Hart Publishing - видавництва юридичної літератури

5. Oxford University Press

Oxford University Press — одне з головних академічних і довідкових видавництв, яке випускає широкий асортимент правової та юридичної літератури для різних аудиторій. Щоб знайти потрібний закон на сайті, видавництво рекомендує пошук за категоріями — тип публікації, дата та формат.

Oxford University Press - видавництва юридичної літератури

6. Sweet & Maxwell

Sweet & Maxwell — лондонське видавництво, що випускає юридичні книги, журнали, інформаційні листи та надає онлайн-послуги. Sweet & Maxwell на ринку юридичної літератури приблизно 200 років. Наразі воно є частиною Thomson Reuters. На сайті представлена інформація про безкоштовні версії та видання, що готуються до друку.

7. W. Green

W. Green — шотландське юридичне видавництво, що базується в Единбурзі. W. Green понад століття спеціалізується на юридичній літературі. З 1956 року є частиною видавничої групи Sweet & Maxwell.

8. WILEY Blackwell

WILEY Blackwell — це видавнича група, створена 2007 року шляхом об’єднання Blackwell та Wiley. Завдяки вагомим академічним, науковим та професійним досягненням видавництво співпрацює з понад 800 престижними товариствами.

WILEY - Blackwell - видавництва юридичної літератури

А як відчуває себе самвидав у 2019 році? Дізнавайтеся та робіть висновки.

Джерело: Publishers. Accesstolaw.
Зреферувала Діана Сяркі.

Поширте у соціальних мережах:

1 коментар до “8 видавництв юридичної літератури: їх спеціалізація та особливості

  1. Сповіщення: Що потрібно знати малим видавцям про новий закон щодо охорони авторських прав?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *