Новий підхід до дитячих книг

Мобільний застосунок Balti Virtual

Творці дитячих книг давно шукали способів, як зробити читання живішим. Цю мету з 2015 року успішно реалізовує американська компанія Balti Virtual за допомогою доповненої реальності.

Balti Virtual випускає лінію дитячих книг, яка поєднує в собі звичні друковані видання і мобільний застосунок, що анімує зображення зі сторінки та додає звукові ефекти. Перші книги серії, призначені для дітей 4-12 років, містять вірші та по 10 тварин, яких оживляє застосунок. І хоча ці книги виділяються насамперед доповненою реальністю, цікавими їх робить також зміст. Натхнення для ілюстрацій творці шукали в роботах класичних  дитячих художників, таких як Мері Блер, яка відома роботою, виконаною для «The Walt Disney Company».

Для Balti Virtual робота з книгами — це новий спосіб вивчення технологій доповненої реальності. Студія працює з багатьма великими брендами, але дитячі книги є їхньою останньою власною продукцією AR (augmented reality — доповнена реальність). Компанія заінтригована потенціалом такої видавничої продукції й планує розвивати цю технологію, зокрема хоче зробити можливим не лише музичний супровід, а й розповідь історії.

Відео до матеріалу: https://www.youtube.com/watch?v=6I2f0nlEhao

Джерело: Stephen Babcock. Balti Virtual is bringing augmented reality to children’s books. Technical.ly.

Опубліковано: 18 грудня 2018 р.
Зреферувала Любов Войтович.

Читайте також: Як видавці будуть використовувати штучний інтелект?

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *