Інновації – не тільки для видавців

Переважна більшість статей в інтернеті призначені для людей, які працюють у видавничій галузі. Однак як щодо новинок для пересічного книголюба? Книжкова галузь занадто цікава, аби ігнорувати її інновації. Нижче наведено п’ять з них.

1. Bookshots

Bookshots – винахід, який здивував і дітей, і дорослих. Фішка в тому, що сюжет твору передається за допомогою фотознімків. Перевага цієї новинки в тому, що вона зекономить ваш час, а також якнайглибше передасть атмосферу історії.

2.Книжкові парфуми

Парфуми «DeadWriter’sPerfume»справді пахнуть читанням. Так, вам не почулось! Відтепер запах нової книжки, свіжого чорнила та паперу може залишатися з вами протягом усього дня – достатньо лише кількох крапель для гарного настрою.

3.Маленька безкоштовна бібліотека

У світі існує приблизно 32 000 таких бібліотек, девізом яких є слова: «Візьми книжку – поверни книжку». Найприємніше те, що кожен може безкоштовно взяти участь у цій справі, адже головне – це вигідне місце розташування, скринька та кілька книжок.

4.Книжкові автомати

Автомати зі снеками, напоями й солодощами? А як щодо книжок? Такі автомати створено, щоб звільненити книгорозповсюджувачів від юридичної відповідальності за заборонену літературу. Сьогодні книжкові автомати розповсюджені у країнах Європи. Це гарний спосіб обрати книжку до смаку не тільки у крамничці.

5.Планшетна книжка

PequinoEditor розробив книжку для дітей, яку після прочитання можна посадити в землю й чекати, поки виросте дерево. За допомогою цієї ідеї читання стане для дитини не тільки цікавим і корисним, а ще й допоможе прищепити любов до навколишнього світу.

Отож, майбутнє наближається. Чому б не зробити крок йому назустріч і не перевірити цікаві інновації на власному досвіді?

Джерело: https://www.bustle.com/articles/168691-the-10-coolest-innovations-for-book-lovers-because-reading-is-serious-business

Зреферувала Анастасія Кузнецова

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *