Комікси розіб’ють ваше серце

Комікси розіб'ють ваше серце

Фейт Ерін Хікс — письменниця та художниця з Ванкувера. У своїй першій прозі для молодих людей графічна письменниця досліджує ворогуючі сім’ї, комікси та любов. «Комікси розіб’ють ваше серце» розповідає про те, як кілька років тому Джозеф Уоррік і Міка Кендрік, творці популярного коміксу TomorrowMen, боролися один з одним за його фінансові права. В Уорріка опинилися мільйони, а Кендрік отримав гроші. Образа просочувалася з покоління в покоління, і тепер онук Уорріка Уелдон веде гламурне, але нещасне життя в Лос-Анджелесі. В той час як внучка Кендріка, школярка Міріам, живе зі своєю сім’єю в крихітному місті Сендфорд.

Після того, як батьки Уелдона розлучилися, він, через свою погану поведінку, змушений провести літо зі своїми тіткою і дядьком в Сендфорді. Магазин коміксів миттєво привертає увагу підлітків. Вони починають таємно зустрічатися, усвідомлюючи настороженість своїх сімей, поки брехня, яку розповідає Уелдон, не загрожує їх роману і не піднімає стару несправедливість.

«Комікси розіб’ють ваше серце» — сучасна історія про закоханих, де є гідний герой, героїня та щасливий кінець, несхожий на фінал трагедії Шекспіра.

Джерело: Comics Will Break Your Heart. Publishers Weekly.

Опубліковано: 18 грудня 2018 р.
Зреферувала Вікторія Артеменко.

Читайте також:

Lion Forge — новий погляд на видавництво коміксів
24-годинний комікс
BookWalker представляє E-Manga Simulpub
10 найдорожчих коміксів в історіїАвтобіографія в коміксах: професіонали графічних історій

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *