Правила ефективного просування книг від Джо Пулізі

Організоване просування книг

Якщо ви ніколи раніше не публікували книжок у топових видавництвах, ось найгірша таємниця на планеті: за просування книг цілком і повністю відповідає автор.

CMI (Content Marketing Institute) має можливість працювати з фахівцями з маркетингу та PR найвідоміших світових брендів. Одна з найгірших помилок видавців та авторів – помилка з каналом поширення. Часто маркетологи створюють блоги, або вебінари, або лонгріди, сторінки у Facebook або Pinterest, і забувають про те, що канал поширення має залежати від змісту повідомлюваного. Якщо маркетолог звернеться до Інституту щодо створення та просування книг, професіонали повинні спочатку з’ясувати бізнес-мету та ще десяток інших речей, перш ніж визначитися з мережею. Оберіть правильний канал поширення. Краще розвивайте книгу через одну, потрібну для неї мережу, аніж через п’ять нецільових.

Інструментами для дослідження мають стати Google Trends, щоб визначити ключові поняття в нашій галузі та пошукові запити, які цікавлять читачів.

Орієнтуйтеся на електронну пошту

Мета видавця – не тільки продаж книги, а й постійний зв’язок із читачами. Для цього потрібно знати їхні адреси електронної пошти. Одразу після того, як CMI отримує електронну пошту свого читача, Інститут підписує його на щотижневий інформаційний бюлетень. Багато хто нехтує цим способом, але досвід Джо Пулізі доводить його дієвість! Завдяки такому способу його компанія успішно виконує просування книг та їх продаж у всьому світі.

Співпрацюйте з впливовими компаніями галузі

Одразу як Content Marketing Institute будує стосунки з впливовими особами та клієнтами, CMI просуває їхній контент на своєму сайті. Це пожвавлює нетворкінг. Щодня СМІ поширює безкоштовну  інформацію, яку написали їхні партнери. Хоча організація не платить за вміст, СМІ має дивовижну редакційну групу, чия робота полягає в тому, щоб співпрацювати з впливовими клієнтами та розміщувати потрібну інформацію. Зрештою, це стало основою їхньої стратегії.

Не забувайте, що маркетинг – це мистецтво. Використовуйте різні його інструменти. Наприклад, буктрейлери.

Джерело: Joe Pulizzi. How Content Marketing Can Save the Book Industry. Content Marketing Institute.

Опубліковано: 13.03.2019

Зреферувала Олександра Кривко

Поширте у соціальних мережах:

3 коментаря до “Правила ефективного просування книг від Джо Пулізі

  1. Сповіщення: Яким має бути авторський веб-сайт розповідає Стівен Спейтс

  2. Сповіщення: Як цифровий маркетинг змінює видавничу справу

  3. Сповіщення: Видати книжку: найкращий час. Поради для авторів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *