Аудіокнижка Льюїса Гамільтона — пілота Формули-1

аудіокнижка

Аудіокнижка вийшла у англомовному видавництві ГарперКоллинз .

Ця 3,5-годинна аудіокнижка — це частина проєкту з розвитку нових аудіоматеріалів для сучасних та майбутніх поколінь читачів.

Рейчел Маллендер, голова аудіо комітету, запевняє: «Ми завжди намагалися розвивати аудіо простір у видавничому світі, що стрімко розвивається. Я у захваті щодо розвитку нашої стратегії через представлення публіці оригінальних аудіо матеріалів від видатних людей».

Олівер Малкольм, директор зі стратегії публікацій, сказав: «У цей неймовірний сезон Льюїс схвилював і захопив увагу багатьох любителів перегонів у всьому світі. Нам би хотілося думати, що ми започаткували власне тему перегонів в аудіокнижках завдяки цій оригінальній історії. Сподіваємося, ми встигли до того, як шампанське висохне на подіумі в Абу-Дабі. Я не міг вигадати кращої назви».

Клінсі описав Гамільтона як “ікону Формули-1”. А The Sunday Times написали у рецензії на книжку таке: “Льюїс Гамільтон уже майже здобув статус Тайгер-Вудса: забудьте про колір шкіри, мова йде про народження феномену. Він перебуває у процесі, який виходить за межі всього спорту, вписує себе у свідомість людей, які до сих пір не мали інтересу до Формули-1.”

Книжка коштує 7 фунтів, а придбати її можна Amazon та Audible.

Джерело: Heloise Wood. HC to release original Lewis Hamilton audiobook. The Bookseller.
Опубліковано: 27 листопада 2017 р.

Читайте далі: Аудіокнига: топ-5 головних тенденцій 2019 року

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *